Karl Höglund färglitografi
2016-07-24
396967
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, 3/150, färglitografi, ca 59,5x41 cm