Figuriner i jade 1900-tal
2016-07-23
396957
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 3 st, jade, 1900-tal, i form av skurna figurer, höjd ca 3,5-6 cm
Slitage