Angelica Wiik
2016-07-23
396906
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Uteliv, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 286/290, 59x40 cm
Oramad