Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-07-23
396901
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): motiv av Moses i vassen, olja på duk, ca 88x114 cm
Renoverad, retuscher, sannorlikt dubblerad duk