Marc Chagall affisch
2016-07-23
396892
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985): "Rider on a red horse", affisch i färglitografi, signerad i trycket, tryckt av Mourlot, 1976, bladyta, ca 67x45 cm
Något fläckad och gulnad