Klaffbord engelsk stil
2016-07-23
396888
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KLAFFBORD på pelarfot, mahognyfaner, 1900-talets senare del, engelsk stil, fotavslutning med hjultrissor, höjd ca 74, 91,5x65, total längd 137 cm
Ytslitage