Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-07-23
396879
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vilande kor, olja på duk, ca 30x41 cm