Bordslampa mässing
2016-07-22
396848
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, skärm medföljer ej, höjd exkl. skärmhållare ca 28 cm
Visst slitage