Penselvaser Kina
2016-07-22
396818
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELVASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av trädgård med figurscen samt kalligrafi, höjd ca 28 cm
Slitage