Stolar Åke Axelsson Lilla H
2016-07-22
396816
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÅKE AXELSSON, "Lilla H", stolar, 8 st, Galleri Stolen, röd bok, rödbetsade, skinnklädsel, 1900-talets slut, sitthöjd ca 45 cm
Slitage