Golvlampa 1980-tal
2016-07-22
396814
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1980-tal, mässing med stenfot, 5 riktbara och vinklingsbara ljusarmar, höjd ca 202 cm
Visst slitage