Bengt Lindström färglitografi
2016-07-22
396803
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 63/85, färglitografi, ca 29x20 cm