Sven-Göran Svensson G:son färglitografier
2016-07-22
396791
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008): Komposition, signerad, 49/65, färglitografi, bladmått ca 75x55 cm