Göran Brunius oljemålning
2016-07-22
396778
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Modell, signerad Göran Brunius, olja på pannå, ca 122x54 cm