Kustmotiv oljemålning
2016-07-21
396766
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustmotiv, monogramsignerad och daterad AÖ 1925, olja på duk, ca 65x101 cm