Lena Linderholm litografi
2016-07-21
396730
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Kvinna i hängmatta, signerad Lena A Linderholm88/175, färglitografi, ca 64x49 cm