Saltkar i porfyr
2016-07-21
396710
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, porfyr, 1800-tal, fasetterade sidor, höjd ca 2 ,5, diameter 6 cm
Nagg