Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTKAR, 1 par, porfyr, 1800-tal, fasetterade sidor, höjd ca 2 ,5, diameter 6 cm
Nagg
396710
2016-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här