Ask med lock art deco
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ASK med lock, art deco, grönpatinerad mässing, 1930-tal, stämplad FAK (Kronsilver Fabriks AB i Stockholm), höjd ca 5,5, diameter 14,5 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
396704
Päivämäärä:
2016-07-21