Gustavsberg däribland Lisa Larson
2016-07-21
396697
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAVSBERG, skål, relief, stengods, 1900-talets andra hälft, skålen signerad Gustavsbergs Studiohand Lisa Larson, reliefen med inpressad märkning Gustavsberg, skålens diameter ca 27 cm