Vägglampa
2016-07-21
396691
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGGLAMPA, 1960-tal, utdragbar saxmodell, längd ca 25-80 cm
Visst slitage