Bordslampa i sten
2016-07-21
396689
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, föreställer Nefertiti, kalcitalabaster, höjd ca 19 cm
Smärre slitage