Servisdelar 1950-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
SERVISDELAR, 45 st, 1950-tal, "Smide", 29 dlr, av Berit Ternell för Upsala-Ekeby, "Sparta", 13 dlr, av Helmer Ringström för Upsala-Ekeby, samt "Spaljé", 3 dlr, av Wilhelm Kåge för Gustavsberg
Bruksslitage, enstaka nagg
396650
2016-07-21