Lisa Larson figurin
2016-07-20
396570
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, "Emma", figurin, stengods, Gustavsberg, signerad LL, formgiven 1958-73, höjd ca 16 cm
Fot med obetydligt fotnagg