Japan Imari
2016-07-20
396568
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCKURNA, FAT, 3 dlr., porslin, Japan, 1900-tal, Imari, varierande dekor, längd ca 30-32 cm
Nagg, locket lagat, snäckfatet med spricka