Japan Imari
2016-07-20
396556
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 7 st., porslin, Japan, 1900-tal, Imari, varierande dekor, diameter ca 21 cm
Nagg, en med spricka