Penselvaser Kina
2016-07-19
396517
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor av blommor samt kalligrafi, höjd ca 28 cm
Slitage