Per Gunnar Thelander färgetsning
2016-07-19
396494
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Kvinna-Män-Svampar", signerad och numrerad P. G. Thelander 92/100, färgetsning, 49,5x64 cm, Edition Bo Alveryd, ingick i portföljen "7 etsningar 1975", oramad