Spegel
2016-07-19
396467
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, på underrede, nyrenässans, fanerad i valnöt, dekor av kannelyrer, höjd inkl underrede och krön ca 257 cm
Smärre fanérbortfall, listdelar saknas, krön med lagning