Avetik Chitchian oljemålning
2016-07-19
396454
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AVETIK CHITCHIAN, (Armenien 1962): "Still Life with a lamp", signerad och daterad 1992, olja på duk, ca 40x50 cm