Joniska kapitäl
2016-07-19
396422
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JONISKA KAPITÄL, piedestaler, tidigt 1900-tal, gjutna i betong, höjd 52, 30x30 cm
Bruksslitage, patina