Lena A Linderholm
2016-08-01
396393
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm
Oramad