Lena A Linderholm
2016-08-01
396392
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80 x 60,5 cm