Jockum Nordström
2016-08-01
396369
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum 191/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm
Oramad