Jockum Nordström
2016-08-01
396367
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 145/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm
Oramad