Collier och armband med granater
2016-07-24
396349
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COLLIER, ARMBAND, silver, granater, bär stämplar, collier längd ca 43, armband ca 17 cm, totalvikt 52 g
Granater sakns i armband, bär spår av förgyllning