Ulf Gripenholm litografi
2016-07-18
396345
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Stadsmiljö, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987, 34/360, färglitografi, ca 34x41 cm