Yrjö Edelmann digital print
2016-07-18
396339
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941- 2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm
Oramad