Lena Linderholm färglitografi
2016-07-19
396337
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm
Oramad