Gunnar Johansson
2016-07-18
396321
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 24x23 cm