Lennart Jirlow färglitografi
2016-07-18
396320
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): I trädgården, signerad L. Jirlow, numrerad 365/510, färglitografi, Arches, ca 64x49 cm