Taklampa Hans Agne Jakobsson
2016-07-17
396179
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960-tal, textil och mässing, 3 ljuskällor, höjd ca 70, diameter 45 cm
Visst slitage