Taklampa plafond 1960-tal
2016-07-17
396178
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PLAFOND, 1960-tal, i textil och mässing, elektrifierad med 4 glödlampshållare, diameter ca 51 cm
Smärre slitage