Sideboard i teak
2016-07-17
396166
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, fanér i teak, inredning med hyllor, nyckel medföljer, höjd 103 cm, 153x45 cm
Bruksslitage och smärre fläckar