Vas Kina
2016-07-17
396163
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, omkring 1900, floral dekor i underglasyrblått, bär märkning, höjd ca 28 cm
Mindre nagg vid mynningen, smärre slitage