Matta Ingegerd Silow
2016-07-16
396132
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 160x83 cm
Visst slitage