Golvvas Kina 18/1900-tal
2016-07-16
396126
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 18/1900-tal, med hänklar, dekor i emaljfärger av kvinnomotiv, höjd ca 42 cm
Spricka i myningen, glasyrojämnheter, slitage