Baljor
2016-07-16
396101
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BALJOR, och delar av, till värjor och sablar, ca 14 st, 17/18/ och 1900-tal
skador delar saknas