Peter Nyborg oljemålning
2016-07-16
396080
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "Beaulieu les loches", signerad Nyborg, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 60x80 cm