Olle Nordberg oljemålning
2016-07-16
396059
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Interiör, signerad och daterad Olle Nordberg 44, olja på duk, ca 53x65 cm