Carl Brandt oljemålning
2016-07-15
396034
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Hamnbild i månsken, signerad C Brandt, olja på duk, ca 70x99 cm
Duklagning